KONSERWACJA PODWOZIA I PROFILI ZAMKNIETYCH

Zadzwoń, podaj model samochodu i ustal dokładną cenę!

od 800 PLN

Hydropiaskowanie

od 500 PLN

Opis

Z upływem czasu fabryczne zabezpieczenia antykorozyjne tracą swoją skuteczność. Z pozoru nawet niewielkie uszkodzenia podwozia po uderzeniu kamieni mogą zapoczątkować proces powstania korozji. „Zainfekowana” powierzchnia z biegiem czasu stopniowo zacznie się powiększać. Wytworzone na bazie wosków produkty zapewniają kompleksową ochronę antykorozyjną zarówno „od zewnątrz” jak i „wewnątrz”. Preparat tworzy na podwoziu pojazdu niezwykle trwałą powłokę, która chroni przed oksydacją i korozją. Dzięki specjalnej formule powłoka ta cały czas pozostaje elastyczna, dostosowując się do kształtu podwozia i chroniąc przed uderzeniami kamieni, żwiru czy gruzu, dodatkowo wytłumiając wnętrze auta. Usługa przedłuża trwałość pojazdu, co przekłada się na jego większą wartość przy odsprzedaży.

 

  • Demontaż wszelkich niezbędnych elementów (osłony, nadkola).
  • Demontaż układu wydechowego
  • Dokładne mycie i odłuszczenie podwozia
  • Usunięcie mechaniczne nalotów rdzy
  • Nałożenie penetrującego środka antykorozyjnego
  • Nałożenie podkładu antykorozyjnego
  • Nałożenie preparatu do konserwacji na bazie kauczuku/wosku

 

Krok 1

Ustal zakres prac w Twoim samochodzie.

Krok 2

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 737 488 975

Krok 3

W czasie rozmowy przedstawimy naszą ofertę cenową na wszystkie usługi które potrzebuje Twój samochód.

Krok 4

Ustalimy dogodny termin realizacji usługi

Skontaktuj się

Odbieramy codziennie w godzinach 08:00 – 21:00. W przypadku gdy nie odbieramy, oddzwonimy jak będzie to tylko możliwe. Na maile odpowiadamy w ciągu 24H.

Kontakt

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest FRESHGARAGE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Siedziba

Juliusza Słowackiego 83
80-257 Gdańsk

Otwarte

pon – pt: 09:00 – 17:00
sob: 10:00 – 14:00