Gdańsk, Słowackiego 83

Otwarte: PON – PT: 09:00 – 17:00

Usługi

MYCIE RECZNE – SPA

Podstawowa i pozornie najprostsza czynność pielęgnacyjna samochodu wykonywana w niewłaściwych miejscach często wiąże się z przykrymi dla oka defektami powłoki lakierniczej.

WOSKOWANIE

Wosk nadaje szklistości oraz głębi koloru lakierowi, a jego najważniejszą zaletą jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi.

PRANIE TAPICERKI

Komfort jazdy to kluczowa kwestia nie tylko w przypadku dalekiej trasy, ale przede wszystkim podczas codziennego użytkowania samochodu.

RENOWACJA SKÓRZANEJ TAPICERKI I KIEROWNIC

Jeżeli skórzane elementy w Twoim samochodzie przestały być w zadowalającej kondycji, najprawdopodobniej kwalifikują się do poddania procesowi naprawy.

POLEROWANIE LAKIERU

Codzienna eksploatacja samochodu powoduje, że stan jego lakieru z biegiem czasu wyraźnie odbiega od doskonałości. Niesprzyjające warunki drogowe, atmosferyczne jak i nieodpowiednia pielęgnacja zwiększa podatność na zarysowania.

RENOWACJA REFLEKTORÓW

Odśwież wygląd swojego samochodu a także Popraw bezpieczeństwo Dzięki przywróceniu oryginalnej barwy i połysku reflektorów.

OZONOWANIE

Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon.

USUWANIE WGNIECEN TECHNIKAMI PDR

Paintless Dent Repair jest to technika usuwania wgnieceń bez ingerencji w powłokę lakierniczą.

NAPRAWA ODPRYSKÓW NA SZYBIE

Często niewielkie uszkodzenia szkła, pod wpływem systematycznego oddziaływania wibracji pojazdu, oporu powietrza oraz niskiej temperatury, prowadzić mogą do pęknięć.

PRZYGOTOWANIE DO SPRZEDAŻY

Zwiększ wartość swojego samochodu!
Bardzo często pojazdy w dobrym stanie technicznym są deklasowane ze względu na ich stan estetyczny.

CERAMICZNE ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Zabezpiecz trwale swój samochód przed zarysowaniami i niekorzystnymi dla lakieru warunkami atmosferycznymi dodatkowo nadając mu głęboki połysk którego nie da się osiągnąć…

KONSERWACJA PODWOZIA I PROFILI ZAMKNIETYCH

Z upływem czasu fabryczne zabezpieczenia antykorozyjne tracą swoją skuteczność. Z pozoru nawet niewielkie uszkodzenia podwozia po uderzeniu kamieni …

MYCIE SILNIKA

Byłoby miło, gdyby w komorze silnikowej utrzymywała się taka czystość, jaką mamy w kabinie samochodu. Jednakże z biegiem czasu silnik i jego elementy pokrywają się nawarstwiającym brudem, kurzem, a w poważniejszych

USUWANIE OKLEINY Z KAROSERII

Folia wystawiona na działanie promieni słonecznych oraz czynników pogodowych, po jakimś czasie jest bardzo trudno ściągnąć z samochodu.

Naprawa po gradobiciu 2

POLEROWANIE SZYB

Każda szyba z czasem traci na jakości. Mikrouszkodzenia powstałe w trakcie codziennego użytkowania samochodu, powodują zmatowienie i zarysowanie szyby – najbardziej widoczne gdy światło słoneczne pada pod odpowiednim kątem.

ZABEZPIECZANIE SAMOCHODU FOLIĄ PPF

Zabezpieczanie samochodu folią PPF to jedna z najskuteczniejszych metod ochrony lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi.

Naprawa po gradobiciu 2

NAPRAWA PO GRADOBICIU

Uszkodzenia po gradobiciu? Profesjonalna naprawa i regeneracja. Szybko, skutecznie, bez śladów.

OBSŁUGA KLIMATYZACJI

Klimatyzacja nie działa prawidłowo? Zapewniamy pełna obsługę i serwis systemu klimatyzacji.

Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto nam zaufać? Zapraszamy do lektury naszych mocnych stron oraz polityki jakości i kreowania cen.

Etapy wykonywania usługi

Garść informacji o tym jak zlecić nam wykonanie usługi, czasie ich realizacji i formie płatności.

Gwarancja na usługi

Sprawdź jakiej gwarancji udzielamy na nasz usługi i dlaczego to tak ważne na tle konkurencji.

Wycena online

Zobacz jakich informacji potrzebujemy do wyceny usługi on-line.
FRESHGARAGE
CO O NAS PISZĄ

Lampy po polerowaniu są jak nowe, komfort jazdy po zmroku jest nie do porównania z lampami sprzed polerki. Polecam serdecznie, fachowo i całkiem przystępnie cenowo, a przede wszystkim punktualnie, miło i życzliwie. Na pewno skorzystam z usług jeszcze niejeden raz.

Marcin Adaszewski

Jeśli chodzi o konserwację podwozia to polecam ten warsztacik, wyrabiają się z terminami, robią dokładne i rzetelnie, kompletna usługa od czyszczenia przez naprawę i usunięcie rdzy kończąc na kładzeniu warstwy zabezpieczającej, do tego gwarancja na dwa lata, dobrze świadczy o tym warsztacie. Nie ma się do czego przyczepić.

M

Polecam tę firmę, usługa konserwacji podwozia wykonana skutecznie (mogłem ocenić stan podwozia osobiście w tym samym garażu, po sezonie zimowym) i w przystępnej cenie. Osobiście doceniam też bardzo dobry kontakt z właścicielem.

Widow