WACHLARZ USŁUG

MYCIE RECZNE – SPA

Podstawowa i pozornie najprostsza czynność pielęgnacyjna samochodu wykonywana w niewłaściwych miejscach często wiąże się z przykrymi dla oka defektami powłoki lakierniczej. 

WOSKOWANIE

Wosk nadaje szklistości oraz głębi koloru lakierowi, a jego najważniejszą zaletą jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi.

PRANIE TAPICERKI

Komfort jazdy to kluczowa kwestia nie tylko w przypadku dalekiej trasy, ale przede wszystkim podczas codziennego użytkowania samochodu.

RENOWACJA SKÓRZANEJ TAPICERKI I KIEROWNIC

Jeżeli skórzane elementy w Twoim samochodzie przestały być w zadowalającej kondycji, najprawdopodobniej kwalifikują się do poddania procesowi naprawy.

POLEROWANIE LAKIERU

Codzienna eksploatacja samochodu powoduje, że stan jego lakieru z biegiem czasu wyraźnie odbiega od doskonałości. Niesprzyjające warunki drogowe, atmosferyczne jak i nieodpowiednia pielęgnacja zwiększa podatność na zarysowania.

RENOWACJA REFLEKTORÓW

Odśwież wygląd swojego samochodu a także Popraw bezpieczeństwo Dzięki przywróceniu oryginalnej barwy i połysku reflektorów.

OZONOWANIE

Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon.

USUWANIE WGNIECEN TECHNIKAMI PDR

Paintless Dent Repair jest to technika usuwania wgnieceń bez ingerencji w powłokę lakierniczą.

NAPRAWA ODPRYSKÓW NA SZYBIE

Często niewielkie uszkodzenia szkła, pod wpływem systematycznego oddziaływania wibracji pojazdu, oporu powietrza oraz niskiej temperatury, prowadzić mogą do pęknięć.

PRZYGOTOWANIE DO SPRZEDAZY

Zwiększ wartość swojego samochodu!
Bardzo często pojazdy w dobrym stanie technicznym są deklasowane ze względu na ich stan estetyczny.

CERAMICZNE ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Zabezpiecz trwale swój samochód przed zarysowaniami i niekorzystnymi dla lakieru warunkami atmosferycznymi dodatkowo nadając mu głęboki połysk którego nie da się osiągnąć…

KONSERWACJA PODWOZIA I PROFILI ZAMKNIETYCH

Z upływem czasu fabryczne zabezpieczenia antykorozyjne tracą swoją skuteczność. Z pozoru nawet niewielkie uszkodzenia podwozia po uderzeniu kamieni …

MYCIE SILNIKA

Byłoby miło, gdyby w komorze silnikowej utrzymywała się taka czystość, jaką mamy w kabinie samochodu. Jednakże z biegiem czasu silnik i jego elementy pokrywają się nawarstwiającym brudem, kurzem, a w poważniejszych…

USUWANIE OKLEINY Z KAROSERII

Folia wystawiona na działanie promieni słonecznych oraz czynników pogodowych, po jakimś czasie jest bardzo trudno ściągnąć z samochodu.

POLEROWANIE SZYB

Każda szyba z czasem traci na jakości. Mikrouszkodzenia powstałe w trakcie codziennego użytkowania samochodu, powodują zmatowienie i zarysowanie szyby – najbardziej widoczne gdy światło słoneczne pada pod odpowiednim kątem.

Kontakt

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest FRESHGARAGE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Siedziba

Juliusza Słowackiego 83
80-257 Gdańsk

Otwarte

pon – pt: 09:00 – 17:00
sob: 10:00 – 14:00