Gdańsk, Słowackiego 83

Otwarte: PON – PT: 09:00 – 17:00
PROMOCJA – tylko do końca marca! Darmowa kontrola stanu podwozia w Twoim samochodzie.

MYCIE RECZNE – SPA

 

Mycie zewnętrzne

Mycie karoserii, felg, nadkoli, wnęk drzwi, szyb wewnątrz oraz z zewnątrz, nabłyszczanie opon i nadkoli

od 40 PLN

Pielęgnacja wnętrza

Odkurzanie całego wnętrza, w tym foteli oraz dywaników, czyszczenie tworzyw sztucznych oraz szyb

od 40 PLN

Opis

Podstawowa i pozornie najprostsza czynność pielęgnacyjna samochodu wykonywana w niewłaściwych miejscach często wiąże się z przykrymi dla oka defektami powłoki lakierniczej. Mycie auta w miejscach nastawionych na masową obsługę zazwyczaj wiąże się z niskiej jakości chemia jak i bezdusznym podejściem maszyn i urządzeń do naszego samochodu. Lakier traci blask, matowieje, powstaje ogromna ilość mikrorys. My dbamy o samochody przy pomocy bezpiecznych dla lakieru środków sprawdzonych i renomowanych marek. Każde auto jest czyszczone według wieloetapowego procesu SPA, który jednocześnie myje i pielęgnuje elementy Twojego samochodu. U nas nie musisz się martwić czy auto zostanie podczas mycia porysowane, lub uszkodzone w inny sposób. Na koniec auto jest osuszane ręcznikiem z mikrofibry oraz ciepłym powietrzem.

Świadczymy usługi w zakresie: Mycie nadwozia i podwozia, mycie silników

  • Odświeżenie wyglądu samochodu
  • Dbałość o szczegóły
  • Mycie wysokiej klasy środkami czyszczącymi
  • Bezpieczeństwo przed zarysowaniami

Krok 1

Ustal zakres prac w Twoim samochodzie.

Krok 2

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 737 488 975

Krok 3

W czasie rozmowy przedstawimy naszą ofertę cenową na wszystkie usługi które potrzebuje Twój samochód.

Krok 4

Ustalimy dogodny termin realizacji usługi

Skontaktuj się

Odbieramy codziennie w godzinach 08:00 – 21:00. W przypadku gdy nie odbieramy, oddzwonimy jak będzie to tylko możliwe. Na maile odpowiadamy w ciągu 24H.

Kontakt

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest FRESHGARAGE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Siedziba

Juliusza Słowackiego 83
80-257 Gdańsk

Otwarte

pon – pt: 09:00 – 17:00
sob: 10:00 – 14:00