Gdańsk, Słowackiego 83

Otwarte: PON – PT: 09:00 – 17:00

MYCIE SILNIKA

Mycie silnika góra – dół na podnośniku przy użyciu chemii i gorącej wody

od 150 PLN

Mycie podwozia z soli przy użycia chemii i gorącej wody

od 150 PLN

Mycie podwozia z zanieczyszczeń glinianych lub budowlanych wraz z demontażem osłon

od 400 PLN

Opis

Byłoby miło, gdyby w komorze silnikowej utrzymywała się taka czystość, jaką mamy w kabinie samochodu. Jednakże z biegiem czasu silnik i jego elementy pokrywają się nawarstwiającym brudem, kurzem, a w poważniejszych przypadkach wyciekającymi płynami eksploatacyjnymi.

Najczęstszym powodem dla którego należy wykonać mycie silnika są wycieki płynów eksploatacyjnych. W przypadku gdy silnik jest mocno zabrudzony wykrycie usterki oraz jej usunięcie może okazać się praktycznie niemożliwe.

Kolejnym przypadkiem kiedy należy zdecydować się mycie silnika jest duży poziom jego zabrudzenia. Poprzez codzienną eksploatację samochodu, wraz z biegiem czasu, jazdę po piachu, błocie i kałużach brud może się nawarstwiać, a duży stopień zabrudzenia komory silnika lub poszczególnych jego elementów może być bardzo niebezpieczny dla naszego samochodu.

Trzecim powodem jest estetyka – wielu zwolenników mycia silnika traktuje go jak każdy inny element samochodu i uważa, że powinien być okresowo czyszczony.

Jest jeszcze trzeci powód dla którego warto się na taką czynność zdecydować – względy estetyczne. Zwolennicy mycia silnika twierdzą, że jest to taki sam element samochodu jak każdy inny i tak samo jak każdy inny powinien być okresowo czyszczony.

 

  • Większa ochrona elektroniki i mechaniki
  • Estetyka wizualna
  • Ułatwienia diagnostyki nieprawidłowości

Krok 1

Ustal zakres prac w Twoim samochodzie.

Krok 2

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 737 488 975

Krok 3

W czasie rozmowy przedstawimy naszą ofertę cenową na wszystkie usługi które potrzebuje Twój samochód.

Krok 4

Ustalimy dogodny termin realizacji usługi

Skontaktuj się

Odbieramy codziennie w godzinach 08:00 – 21:00. W przypadku gdy nie odbieramy, oddzwonimy jak będzie to tylko możliwe. Na maile odpowiadamy w ciągu 24H.

Kontakt

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest FRESHGARAGE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Siedziba

Juliusza Słowackiego 83
80-257 Gdańsk

Otwarte

pon – pt: 09:00 – 17:00
sob: 10:00 – 14:00