Gdańsk, Słowackiego 83

Otwarte: PON – PT: 09:00 – 17:00
Szanowni Państwo, w dniach 16-23.04.2024r. nasza siedziba będzie nieczynna. Zachęcamy do kontaktu mailowego.
PROMOCJA – tylko do końca kwietnia Darmowa kontrola stanu podwozia w Twoim samochodzie.

NAPRAWA ODPRYSKÓW NA SZYBIE

Naprawa odprysków na szybie

od 150 PLN

POWŁOKA HYDROFOBOWA

100 PLN

NAPRAWA ODPRYSKÓW + POWŁOKA HYDROFOBOWA

od 200 PLN

Opis

Często niewielkie uszkodzenia szkła, pod wpływem systematycznego oddziaływania wibracji pojazdu, oporu powietrza oraz niskiej temperatury, prowadzić mogą do pęknięć. Naprawa ubytków pozwala na trwałe usunięcie defektów bez konieczności wymiany szyby, generując tym samym ułamek kosztów związanych z zakupem nowego elementu.

 

  • Brak konieczności wymiany szyby
  • Niski czas i koszt naprawy
  • Przywrócenie szybie jej pierwotnej wytrzymałości

Krok 1

Ustal zakres prac w Twoim samochodzie.

Krok 2

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 737 488 975

Krok 3

W czasie rozmowy przedstawimy naszą ofertę cenową na wszystkie usługi które potrzebuje Twój samochód.

Krok 4

Ustalimy dogodny termin realizacji usługi

Skontaktuj się

Odbieramy codziennie w godzinach 08:00 – 21:00. W przypadku gdy nie odbieramy, oddzwonimy jak będzie to tylko możliwe. Na maile odpowiadamy w ciągu 24H.

Kontakt

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest FRESHGARAGE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Siedziba

Juliusza Słowackiego 83
80-257 Gdańsk

Otwarte

pon – pt: 09:00 – 17:00
sob: 10:00 – 14:00