Gdańsk, Słowackiego 83

Otwarte: PON – PT: 09:00 – 17:00
PROMOCJA – tylko do końca czerwca Darmowa kontrola stanu podwozia w Twoim samochodzie.

POLEROWANIE LAKIERU

Odświeżenie lakieru

Mycie auta, dekontaminacja lakieru przy użyciu glinki, deironizacja, jednoetapowe polerowanie lakieru, odświeżenie reflektorów, podstawowe sprzątanie wnętrza, mycie szyb, zabezpieczenie opon dressingiem

od 500 PLN

Renowacja lakieru

Mycie auta, dekontaminacja lakieru przy użyciu glinki, deironizacja, wieloetapowe polerowanie lakieru, odświeżenie reflektorów, podstawowe sprzątanie wnętrza, mycie szyb, zabezpieczenie opon dressingiem

od 900 PLN

Opis

Codzienna eksploatacja samochodu powoduje, że stan jego lakieru z biegiem czasu wyraźnie odbiega od doskonałości. Niesprzyjające warunki drogowe, atmosferyczne jak i nieodpowiednia pielęgnacja zwiększa podatność na zarysowania. Prawidłowo przeprowadzony proces renowacji pozwala nawet bardzo zniszczonemu pojazdowi przywrócić naturalny blask oraz głębie koloru. Usługa polega na usunięciu wszelkich uszkodzeń takich jak rysy, przetarcia, zacieki powstałe w wyniku używania twardej wody a także opadów atmosferycznych. Zabieg ten poprawia wygląd samochodu a także zwiększa jego wartość przywracając mu oryginalny nieskazitelny wygląd. wykonując tą usługę ocenimy stan Twojego lakieru i i dobierzemy najlepszą technikę aby usunąć jak najmniejszą warstwę lakieru uzyskując przy tym najlepszy efekt końcowy. Sprzęt używany do polerowania w naszym zakładzie to przede wszystkim urządzenia i pasty polerskie najwyższej jakości, a w połączeniu z wyspecjalizowanym personelem możesz być pewien że efekty utrzymają się na długo.

  • Głębia koloru
  • Wysoki połysk
  • Odmłodzenie samochodu
  • Usunięcie defektów
  • Znaczny wzrost wartości samochodu

Krok 1

Ustal zakres prac w Twoim samochodzie.

Krok 2

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 737 488 975

Krok 3

W czasie rozmowy przedstawimy naszą ofertę cenową na wszystkie usługi które potrzebuje Twój samochód.

Krok 4

Ustalimy dogodny termin realizacji usługi

Skontaktuj się

Odbieramy codziennie w godzinach 08:00 – 21:00. W przypadku gdy nie odbieramy, oddzwonimy jak będzie to tylko możliwe. Na maile odpowiadamy w ciągu 24H.

Kontakt

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest FRESHGARAGE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Siedziba

Juliusza Słowackiego 83
80-257 Gdańsk

Otwarte

pon – pt: 09:00 – 17:00
sob: 10:00 – 14:00