Gdańsk, Słowackiego 83

Otwarte: PON – PT: 09:00 – 17:00
PROMOCJA – tylko do końca marca! Darmowa kontrola stanu podwozia w Twoim samochodzie.

POLEROWANIE SZYB

Polerowanie szyb

od 200 PLN

Opis

Każda szyba z czasem traci na jakości. Mikrouszkodzenia powstałe w trakcie codziennego użytkowania samochodu, powodują zmatowienie i zarysowanie szyby – najbardziej widoczne gdy światło słoneczne pada pod odpowiednim kątem. W skrajnych przypadkach, takie defekty mogą być powodem całkowitej utraty widoczności przez kierującego.

Polerowanie to usługa, polegająca na przywróceniu wysokich parametrów szybie. Stanowi dużo tańszy sposób pozbycia się mikrouszkodzeń i zmatowienia od standardowej wymiany szyby. W połączeniu z naprawą ewentualnych odprysków na szybie, pozwala pozbyć się praktycznie wszystkich defektów powstałych od nowości.

Usługa jest długotrwała, wymagającą fachowej wiedzy oraz środków i sprzętu polerskiego, dlatego zachęcamy zlecić ją nam.

Krok 1

Ustal zakres prac w Twoim samochodzie.

Krok 2

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 737 488 975

Krok 3

W czasie rozmowy przedstawimy naszą ofertę cenową na wszystkie usługi które potrzebuje Twój samochód.

Krok 4

Ustalimy dogodny termin realizacji usługi

Skontaktuj się

Odbieramy codziennie w godzinach 08:00 – 21:00. W przypadku gdy nie odbieramy, oddzwonimy jak będzie to tylko możliwe. Na maile odpowiadamy w ciągu 24H.

Kontakt

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest FRESHGARAGE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Siedziba

Juliusza Słowackiego 83
80-257 Gdańsk

Otwarte

pon – pt: 09:00 – 17:00
sob: 10:00 – 14:00