Gdańsk, Słowackiego 83

Otwarte: PON – PT: 09:00 – 17:00
PROMOCJA – tylko do końca czerwca Darmowa kontrola stanu podwozia w Twoim samochodzie.

PRANIE TAPICERKI

Pranie tapicerki

Odkurzanie całego wnętrza, w tym foteli oraz dywaników, czyszczenie tworzyw sztucznych oraz szyb, pranie foteli/czyszczenie i konserwacja skór, pranie/czyszczenie elementów tapicerki (boczki drzwi, podłokletnik itd.), pranie podłogi

od 200 PLN

Pranie podsufitki

od 70 PLN

Dezynfekcja wnętrza/usuwanie nieprzyjemnych zapachów

50 PLN

Opis

Komfort jazdy to kluczowa kwestia nie tylko w przypadku dalekiej trasy, ale przede wszystkim podczas codziennego użytkowania samochodu. Ogromną satysfakcję sprawia możliwość podróży w schludnym, pachnącym i lśniącym czystością pojeździe. Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o samochód, zawsze podczas jego użytkowania w tapicerce gromadzą się zanieczyszczenia. Niezwykle ważnym elementem dla kierowcy jak i pasażerów jest panujący porządek wewnątrz samochodu. Mało kto wie, że nieprzyjemny zapach wewnątrz kokpitu nie tylko psuje nam przyjemność podróży, ale może być również niebezpieczny dla zdrowia. Dzięki odpowiednio wyspecjalizowanej technice i wysokiej klasy dopasowanym preparatom czyszczącym, jesteśmy w stanie przywrócić niemal każde wnętrze samochodu do wyglądu wręcz salonowego pod warunkiem, że nie będzie ono posiadać wcześniejszych uszkodzeń mechanicznych. Pranie tapicerki samochodowej jest zupełnie bezpieczne dla każdego typu tapicerki (welurowa/alcantara). Samochód po usłudze zostaje wysuszony, a wilgoć nie dostaje się w strukturę gąbki. Używamy dedykowanych preparatów piorących wiodących producentów, aby efekt końcowy był w pełni zadowalający każdego Klienta.

  • Zwiększenie komfortu podróżowania
  • Czyste i świeże wnętrze
  • Podwyższenie wartości samochodu
  • W przypadku braku uszkodzeń mechanicznych, przywrócenie oryginalnego wyglądu tapicerce

Krok 1

Ustal zakres prac w Twoim samochodzie.

Krok 2

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 737 488 975

Krok 3

W czasie rozmowy przedstawimy naszą ofertę cenową na wszystkie usługi które potrzebuje Twój samochód.

Krok 4

Ustalimy dogodny termin realizacji usługi

Skontaktuj się

Odbieramy codziennie w godzinach 08:00 – 21:00. W przypadku gdy nie odbieramy, oddzwonimy jak będzie to tylko możliwe. Na maile odpowiadamy w ciągu 24H.

Kontakt

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest FRESHGARAGE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Siedziba

Juliusza Słowackiego 83
80-257 Gdańsk

Otwarte

pon – pt: 09:00 – 17:00
sob: 10:00 – 14:00