Gdańsk, Słowackiego 83

Otwarte: PON – PT: 09:00 – 17:00
PROMOCJA – tylko do końca czerwca Darmowa kontrola stanu podwozia w Twoim samochodzie.

RENOWACJA REFLEKTORÓW

Cena za dwa reflektory

Szlifowanie, polerowanie, zabezpieczenie powłoką ceramiczną

Od 200 PLN / komplet

Opis

Odśwież wygląd swojego samochodu a także Popraw bezpieczeństwo Dzięki przywróceniu oryginalnej barwy i połysku reflektorów. Stosowane dzisiaj w większości samochodów reflektory wykonane są z plastiku przez co często wraz z upływem lat utlenia się ich wierzchnia warstwa powodując żółknięcie i matowienie powierzchni lampy co w negatywny sposób wpływa na jasność emitowanego światła ograniczając widoczność i pogarszając wygląd naszego samochodu. Usługa polerowania lamp polega na przywróceniu reflektorom oryginalnej przejrzystości i nałożenie ochronnej warstwy ceramiki która zabezpieczy je na długie lata.

  • Poprawa komfortu podróżowania
  • Poprawa estetyki samochodu
  • Zwiększone bezpieczeństwo

Krok 1

Ustal zakres prac w Twoim samochodzie.

Krok 2

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 737 488 975

Krok 3

W czasie rozmowy przedstawimy naszą ofertę cenową na wszystkie usługi które potrzebuje Twój samochód.

Krok 4

Ustalimy dogodny termin realizacji usługi

Skontaktuj się

Odbieramy codziennie w godzinach 08:00 – 21:00. W przypadku gdy nie odbieramy, oddzwonimy jak będzie to tylko możliwe. Na maile odpowiadamy w ciągu 24H.

Kontakt

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest FRESHGARAGE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Siedziba

Juliusza Słowackiego 83
80-257 Gdańsk

Otwarte

pon – pt: 09:00 – 17:00
sob: 10:00 – 14:00