Gdańsk, Słowackiego 83

Otwarte: PON – PT: 09:00 – 17:00
PROMOCJA – tylko do końca maja Darmowa kontrola stanu podwozia w Twoim samochodzie.

RENOWACJA SKÓRZANEJ TAPICERKI I KIEROWNIC

Wycena jest uzależniona od stopnia zniszczenia skóry oraz wielu innych czynników, dlatego nie możemy w tej usłudze podać dokładnych cen. Zapraszamy do kontaktu, wyceniamy usługę w kilka chwil.

od 60 PLN

Opis

Jeżeli skórzane elementy w Twoim samochodzie przestały być w zadowalającej kondycji, najprawdopodobniej kwalifikują się do poddania procesowi naprawy. Skórzane fotele, podłokietnik czy kierownica to elementy które są najbardziej podatne na zużycie. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonemu procesowi naprawy skóra zostaje doprowadzona do stanu niemalże idealnego, naprawa jest trwała a elementy nie różnią się od pozostałych. Usługa polega na przywróceniu skórzanym elementom wnętrza samochodu jej pierwotnego wyglądu. Podczas wykonywania procesu renowacji naprawiamy wszelkiego rodzaju pęknięcia, rozdarcia, dziury i przebarwiania. Tapicerka zostaje odżywiona co przekłada się na przywrócenie jej oryginalnych właściwości i wyglądu.

  • Podwyższenie wartości pojazdu
  • Zabezpieczenie przed promieniami UV
  • Przywrócenie skórze oryginalnego wyglądu i właściwości
  • Przedłużenie żywotności tapicerki
  • Brak konieczności wymiany elementów na nowe

Krok 1

Ustal zakres prac w Twoim samochodzie.

Krok 2

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 737 488 975

Krok 3

W czasie rozmowy przedstawimy naszą ofertę cenową na wszystkie usługi które potrzebuje Twój samochód.

Krok 4

Ustalimy dogodny termin realizacji usługi

Skontaktuj się

Odbieramy codziennie w godzinach 08:00 – 21:00. W przypadku gdy nie odbieramy, oddzwonimy jak będzie to tylko możliwe. Na maile odpowiadamy w ciągu 24H.

Kontakt

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest FRESHGARAGE. Twoja dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Siedziba

Juliusza Słowackiego 83
80-257 Gdańsk

Otwarte

pon – pt: 09:00 – 17:00
sob: 10:00 – 14:00