Gdańsk, Słowackiego 83

Otwarte: PON – PT: 09:00 – 17:00
Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie kabiny samochodowej w naszym salonie?

utworzone przez | sie 9, 2020 | Blog

W samochodzie spędzamy sporo czasu. Nawet wykorzystując samochód tylko na dojazdy do pracy i zakupy, trochę spędzonych godzin za kółkiem w miesiącu się uzbiera. Nawet próbując pedantycznie dbać o czystość w kabinie, długo nam się ta sztuka nie uda i przyjdzie czas na sprzątanie.

Czym zatem sprzątanie profesjonalne różni się od „domowych sposobów”? Oczywiście pierwsze co przychodzi do głowy to „ceną” 🙂 Ale za wyższym kosztem, prócz oczywistej korzyści nie brudzenia sobie rąk samemu, idą inne atuty.

Profesjonalne detergenty – w salonie kosmetycznym wykorzystujemy chemię praktycznie niedostępną dla Kowalskiego w znanych sklepach. Oczywiście w popularnych hipermarketach itp. półki uginają się pod dziesiątkami różnego typu detergentów przeznaczonych do samochodów ale… to jest taka różnica jak między pierogami babci a tymi z dyskontu. To praktycznie dwa różne światy. Te profesjonalne nie tylko lepiej czyszczą i pachną – ale też zabezpieczają powierzchnie przed ponownym szybkim zabrudzeniem oraz co najważniejsze – dużo skuteczniej zabijają (pozbywają się) drobnoustroje. Warto tez dodać, że profesjonalna chemia musi spełniać najwyższe standardy ekologiczne.

Profesjonalne urządzenia – ciągła zmiana naskórka u człowieka, zwierzęta, jedzenie, to wszystko generuję biologiczną część „brudu”. A tam gdzie pożywienie, od razu pojawiają się kolonie drobnoustrojów. Aby skutecznie pozbyć się roztoczy żyjące w tapicerce, bakterii na kokpicie itd. trzeba wygenerować odpowiednie warunki fizyczne. Tylko najwyższej klasy profesjonalny sprzęt pozwala wygenerować odpowiednią temperaturę wody, pary, ciągu odkurzacza itp. pozwalające skutecznie zabić drobnoustroje. Przy ozonowaniu tylko optymalna dawka ozonu i odpowiednio długa ekspozycja na niego pozwala zabić grzyby i bakterię oraz unieszkodliwić wirusy. Bez profesjonalnego sprzętu, nawet najlepsza chemia nic nie wskóra – bo nie wszędzie jest w stanie dojść. Odpowiedni sprzęt to także szybkie schnięcie i brak przykrych zapachów.

Dokładność – ten atut wynika z doświadczenia i wiedzy. Po wielu tysiącach przeprowadzonych czyszczeń mamy „know how” jak dokładnie wyczyścić trudno dostępne miejsca. Mamy sprawdzone sposoby jak czyścić dokładnie i trwale każdy element w samochodzie – od dywaników przez boczki drzwi, po podsufitkę.

Nawet jak czyści się wnętrze kabiny samochodu we własnym zakresie, warto od czasu do czasu wybrać się na czyszczenie profesjonalne. Pozwoli to w dużo lepszym zakresie pozbyć się czynników chorobotwórczych i wyczyścić wszystko dużo dokładniej. A jeżeli nadal nie są Państwo przekonani, proszę sobie zadać pytanie: kiedy ostatnio czyszczona była podsufitka i boki drzwi w Państwa samochodzie? 🙂

Pssss. proszę pamiętać, że przy pakietowym zamówieniu naszych usług, ceny bardzo mocno spadają w dół 🙂

0 komentarzy

Zadzwoń

737-488-975